HAKKIMIZDA
Tuzonline Eğitim Platformu olarak 657 Sayılı Devlet Memurlarının bağlı oldukları kurumlarında muhtelif zamanlarda açılan görevde Yükselme Sınavlarında, en iyi eğitmen kadrosu ile en makul ücretle, ev konforunda, ekstra zaman ve ekstra masraf yapmalarının önüne geçilecek şekilde girecekleri sınavda başarı yolunda artık beraberiz.
Grup ile hareket etmenin sizlere,
ZAMAN; ‘’Zamanınızı daha verimli kullanmaya başlarsınız,konuları yetiştirmeme riskinizi ortadan kaldırır.
DENGE; ‘’Dengeli bir şekilde tüm derslere çalışmanızı sağlar’’
SÜREKLİLİK;’’Proğram kapsamında çalışarak sınav öncesinde çalışmalarınızda daha düzenli olmanızı, böylece sınav paniği yapamızı önler,
KARARLILIK; ‘’ Hangi Derse Çalışsam? Ne zaman Çalışmaya Başlasam? Gibi kararsızlaıkların önüne geçer,
ERTELEMEME; Çalışmayı ertelemeden düzenli proğram sağlanır, çalışma veriminizi artırmak gibi çok ama çok faydası olacaktır.
Birçok eğitim kurumun Görevde Yükselme Sınavları için eğitim sınıfı oluşturmadıkları, memurların bu sınavlarına sağlıklı bir şekilde hazırlanamadığı herkes tarafından çok aşikar bir durum.
Sadece Devlet Memurlarına hizmet veren Türkiye’de tek online eğitim platformu olmanın gururu ve öz güveni içindeyiz.
Platformumuz Ankara/Etimesgut Vergi Dairesinin mükellefi olup yüksek gelirli vergi matragı kapsamında vergisini ödeyen bir kurumdur.
Kurumumuzda yaklaşık olarak 4000 devlet memuruna hizmet vermekteyiz. Günümüz ekonomik şartlarında tek hedefi kurumunda kariyer basamaklarını çıkmakta olan katılımcılarımıza en ekonomik şekildde bilgiyi kalıcı ve sınırsız şekilde aktarma amacına hizmet etmektir.
Eğitim platformu olarak Adalet Bakanlığı Yazı İşleri/İdari İşler Müdürlüğü GYS (6 Grup), MEB Uzman/Baş Öğretmenlik GYS (2 Grup), Bursa Grubu olmak üzere toplam 9 grubumuzun eğitimini sorunsuz bir şekilde bitirmiş bulunuyoruz.
Bu amacımıza hizmet etmek için teknik olarak kullanmış olduğumuz dünyanın her ülkesinde kabul görmüş veri güvenliğini konusunda en hassas olan zoom proğramından ve birbirinden değerli, alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizlerin karşısında olmaktan dolayı çok mutluyuz.
Zoom proğramı sayesinde canlı anlatılan her dersimiz çeşitli mazeretler içerisinde derse katılamayan katılımcı için de ders proğramı kapsamında anlatılan bütün dersimizi kayıt altına alıyor ve 24 saat içinde web sayfamıza (www.tuzonline.com) yüklüyor ve sınav tarihine kadar katılımcı istediği kadar istediği yerde istediği zaman dersi tekrar tekrar izleme fırsatına sahip oluyor. Böylelikle ders kaçırma derdi, günün yorğunluğunda anlama seviyesinin altında dersi dinliyor ise verimsiz geçen ders akışını daha sakin ve dinamik olduğu yer an yeniden dinleme fırsatına sahip oluyor.
Ayrıca, biz tuzonline eğitim platformu olarak her ders için web sayfamıza sınava yönelik PDF’ler yüklüyoruz, böyle kitap basım ücretinden kaçınmış ve doğan olarak katılımcıya bu ücreti yüklememiş oluyoruz. Bahsettiğimiz bu durumlar biz ve katılımcıyı hedefimize taşıma noktasında bizi benzersiz kılıyor.
Görevde yükselme ders kitaplarının yüzlerce gereksiz, sayfa kalabalığı yapan, sınavda yeri olmayan bilgilerde arındırılmış hal bilgleri olarak adlandırdığımız bu PDF’ler sayesinde katılımcı online dersi dinlerken, gönderdiğimiz bu PDF’ler sayesinde aynı anda hem duyu hafızası, hemde okuma (göz hafızası) tekniği sayesinde, katılımcı edindiği bilgileri geçiçi hafızadan kalıcı hafızaya taşıyarak, bir çok yönetmeliğin bulunduğu ve mevzuat dilinin ağır ve hakim olduğu bu sınavı daha kolay hale getirmiş oluyoruz.
Yukarıda kısaca bahsettiğimiz bu özellikler sayesinde tercih edilme noktasında rakipsisiz. Sizleri de yanımızda görmek ister, Şimdiden gireceğiniz sınavda başarılar dileriz.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Tuzonline Eğitim Platformu